Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Увага! Коронавірус

Пологівська міська рада звернулася до голови Запорізької ОДА і Державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо пом’якшення обмежувальних заходів

Вчора, 2 листопада, Пологівщина потрапила до «червоної» зони епіднебезпеки. Таке рішення 30 жовтня 2020 року ухвалила ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ (протокол № 40). Відучора на території Пологівської ОТГ почали діяти обмежувальні заходи, прописані у протокольних рішеннях Державної, обласної та районної комісій з питань ТЕБ та НС (протокол обласної комісії № 38, протокол районної комісії №34). Міська комісія з питань ТЕБ та НС не має права знімати якісь обмеження, це компетенція вищих органів.

До Пологівської міської ради звернулися місцеві підприємці, робота яких потрапляє під обмеження. Люди обурені тим, що їм забороняють торгувати непродовольчими товарами і надавати побутові послуги. Такі обмеження значно впливають на рівень життя людей і залишають їх без джерел доходу.

Ще одне занепокоєння мешканців громади стосується заборони на здійснення регулярних пасажирських перевезень. Люди не можуть нормально дістатися до лікарні та аптек.

Пологівська міська рада звернулася до голови Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Боговіна з проханням внести пропозиції до Державної комісії ТЕБ та НС та до самої Державної комісії з питань ТЕБ та НС з проханням невідкладно внести зміни до свого рішення.

Листи, які направила Пологівська міська рада зазначеним адресатам, ви можете переглянути, завантаживши їх.ЛИСТ ГОЛОВІ ЗОДА.pdf

ЛИСТ Державній комісії ТЕБ та НС.pdf

Вівторок, 03 Листопада 2020 16:40 | Переглядів: 199

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]