Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Увага! Коронавірус

Як пологівці дотримуються карантину

З 12 березня тривають карантинні обмеження, викликані пандемією коронавіруної інфекції. Станом на 30 квітня в Україні лабораторно підтверджено 10406 випадків COVID-19. В Запорізькій області зафіксовано 243 випадків. У сусідньому Оріхівському районі – вже 5. Однак, на жаль, не всіх мешканців Пологівської громади лякають ці цифри.

Під час Великодніх свят та поминальних днів пологівці були дисципліновані та дотримувалися обмежень. За що міський голова Юрій Коноваленко висловлює велику подяку. Водночас із занепокоєнням відзначає, що порушень залишається багато. Їх видно щодня в самому центрі міста.

В місті людно. Чоловіки продовжують під час зустрічі тиснути одне одному руки, пологівці носять захисну маску, не закриваючи ніс, або на підборідді, а то й взагалі не одягають її в громадських місцях. В центрі міста біля АТБ, магазинів швидко виникають величезні черги, в яких громадяни не дотримуються дистанції.

Так, сьогодні, слава Богу, в нашій громаді немає нових випадків коронавірусу. Однак, ми маємо робити все, щоб їх не було взагалі! Існує багато думок стосовно носіння маски, обмежень. Хтось наляканий і дотримується всіх умов, хтось обурений тим, що відбувається, а хтось взагалі відноситься до всього скептично, принципово не одягаючи засоби захисту. Але питання не у нашому відношенні до ситуації, а у виконанні законів, загальноприйнятих правил та усталених норм поведінки.

Ми звикли нарікати на те, що сусід не живе по закону. А ми самі їх дотримуємося? Ми сумлінні громадяни?

Шановні мешканці громади, щодня протягом періоду карантину від кожного з нас залежить стрімке зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію. Будь-ласка, не ставтеся до обмежувальних заходів легковажно та не виходьте з дому без нагальної потреби. У магазинах чи аптеках дотримуйтесь дистанції з оточуючими 1,5-2 метри. Дотримуйтесь карантинного режиму, щоб усі ми змогли повернутися до нормального ритму життя якомога скоріше. Захистіть себе та піклуйтесь про здоров’я своїх близьких!Четвер, 30 Квітня 2020 11:56 | Переглядів: 186

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]