Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Увага! Коронавірус

День Перемоги не такий, як завжди

Травневі свята завжди асоціювалися у нас з відпочинком на природі, відвідуванням друзів, рідних, відзначенням свята Великої Перемоги та вшануванням ветеранів. На жаль, цього року в умовах карантину багато пунктів в цьому списку втілити не вдасться.

В першу чергу довелося відмовитися від вже звичної урочистої ходи «живим» коридором за участю представників місцевої влади, підприємств, організацій, ветеранів, військових ЗСУ, школярів. Урочистостей та мітингу не буде, хоча «вічний» вогонь палатиме, а покладання квітів до пам'ятників відбуватиметься групами не більше 10 осіб з дотриманням маскового режиму та безпечної дистанції.

Цими днями в Пологівській міській раді триває опрацювання механізму проведення свята 9 травня з дотриманням всіх заходів безпеки.

На сьогодні на всіх територіях громади забезпечено впорядкування військових поховань, ремонт та реставрацію меморіалів, пам'ятників, пам'ятних знаків полеглим у Другій світовій війні.

Особлива увага буде приділена учасникам бойових дій, яким традиційно будуть вручати продуктові набори.
Більш детально організація свята Дня Перемоги буде обговорено 4 травня під час наради.

Нагадаймо, що карантин в Україні офіційно подовжено до 11 травня. Це значить, що обмеження на відвідування зон відпочинку продовжують діяти і 1 травня – у святковий день, коли ми традиційно вирушаємо на природу щоб посмажити шашлик. В умовах карантину залишається право смажити шашлик на території приватного будинку, тому ви можете зібрати сім’ю та активно провести ці вихідні з іграми біля дому та ароматним м’ясом.

Так само, продовжує діяти заборона на зібрання людей у групи. Всі норми обмежувальних заходів прописані в постановах Кабінету Міністрів України, рішеннях комісій ТЕБ та НС при міській, районній та обласних радах. Їх треба лише виконувати.

Міський голова Юрій Коноваленко в черговий раз прохає мешканців громади з розумінням поставитися до тимчасових обмежень. Кожен з нас повинен усвідомити, що від його поведінки залежить здоров’я, а можливо і життя інших людей. Дотримуйтеся простих правил особистої гігієни, піклуйтеся про своїх близьких і будьте здорові!Середа, 29 Квітня 2020 15:01 | Переглядів: 194

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]