Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Увага! Коронавірус

У Пологівській громаді продовжено карантин: що змінилося

Як відомо, вчора на засіданні Уряду прийнято рішення про продовження карантину в Україні до 11 травня. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль уточнив, лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень. Зазначимо, за добу в Україні зафіксовано 578 нових випадків захворювання на коронавірус.

Відповідно до нових змін, введених Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 №291 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України", місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради ухвалила рішення про додаткові карантинні заходи на території Пологівської ОТГ.

Тож, серед змін, які були затверджені, продовження карантину до 11 травня. Отже до того часу продовжать діяти і спецрейси, організовані Пологівською міською радою для підвезення працівників установ і підприємств критичної інфраструктури.

Також дозволено перевезення в міському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові. Для проїзду їм треба буде мати з собою посвідчення донорів або довідку з місця обстеження чи здачі крові.

Крім того, дозволено залучати до роботи окремі категорії працівників без проходження обов’язкового профілактичного огляду, термін якого припав на період карантину.

З рішенням комісії ТЕБ та НС можна ознайомитися нижче.протокол №11 ТЕБ та НС.PDF

Четвер, 23 Квітня 2020 15:24 | Переглядів: 230

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]