Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Увага! Коронавірус

Швидкі тести на коронавірус вже в Пологівському ЦПМСД

В рамках гуманітарної допомоги з Китаю КП «Пологівський ЦПМСД» Пологівської міської ради отримав швидкі експрес-тести для визначення короновірусу. Згідно з розподілом Департаменту охорони здоров’я на Пологівську ЦПМСД прийшлося 50 штук. КП «Пологівська БЛІЛ» отримала 100 штук тестів.

Розподілити на території громади їх немає змоги, бо до партії видано лише один буфер для екстракції (контрольна рідина), тому проведення дослідження можливо лише на базі Пологівського ЦПМСД - в спеціально оснащеному кабінеті-фільтрі, який знаходить на І поверсі колишньої дитячої консультації.

Експрес-тести визначають наявність антитіл до вірусу в крові. Оскільки антитіла організм починає виробляти не з першого дня інфікування хворобою, а в її розпал - у випадку Covid-19 це приблизно 5-7 день, тому протестувати пацієнта, у якого є підозра на коронавірус, медики зможуть тільки на 5 день інфікування.

За словами головного лікаря Пологівського ЦПМСД Анни Дуб, тестування буде проводитися за суворим алгоритмом дій, затвердженим наказом МОЗ № 663 від 13.03.2020, лише при наявності не тільки симптоматики хвороби (підвищення температури, лихоманка, кашель або задишка), але й одного з наступних епідеміологічних критеріїв: наявності тісного контакту з підтвердженим або ймовірним випадком COVID-19; відвідуванні або проживанні у країні/регіоні із місцевою передачею вірусу в громаду відповідно до ситуаційних звітів ВООЗ.

Після підтвердження у пацієнта інфікування короновірусом будуть протестовані його родичі, які теж мають симптоми хвороби.

Алгоритм дії при підозрі на короновірус та механізм проведення швидкого тесту пацієнту медичні працівники детально обговорили на семінарі, який на днях відбувся в ЦПМСД.П'ятниця, 27 Березня 2020 16:12 | Переглядів: 148

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]