Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Увага! Коронавірус

В міській раді обговорено організацію спецрейсів за умови введення надзвичайної ситуації

Сьогодні, 25 березня, міський голова Юрій Коноваленко провів нараду щодо організації спецрейсів для працівників тих підприємств, установ та організацій, які в умовах посиленого карантину повинні будуть продовжувати свою роботу.
У разі, якщо в області буде оголошена надзвичайна ситуація й автобусні маршрути по місту доведеться відмінити, постане питання довезення працівників установ, що забезпечують життєдіяльність громади – медиків, мнсників, комунальників, поліції, працівників державних установ, аптек.
На нараді обговорено організацію чотирьох маршрутів та списки пасажирів, які будуть перевозитися.
Спецрейс передбачає перевезення організованої групи пасажирів за певним маршрутом і визначеним розкладом руху, протягом конкретного терміну. Перевезення мають здійснюватися з урахуванням обмеження кількості пасажирів в одному транспортному засобі – до 10 чоловік в автобусі.
На автобусі має міститися табличка з вказаним маршрутом та надписом конкретної категорії населення, для якої він призначений.
Питання оплати проїзду буде обговорено з первізниками пізніше.
На даний час в міській раді збирають списки працівників тих підприємств, установ та організацій, які, відповідно до закону, підпадають під категорії, які потребують перевезення в умовах карантину.Середа, 25 Березня 2020 13:53 | Переглядів: 161

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]