Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Увага! Коронавірус

Увага! Додаткові заходи щодо карантинного режиму у Пологівській громаді (розпорядження)

На початку тижня міський голова Юрій Коноваленко підписав розпорядження № 70 «Про додаткові заходи щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Ним доповнено заходи карантинного режиму в Пологівській ОТГ.
Зокрема, внесені зміни стосуються суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю продуктами харчування та засобами гігієни. Згідно з розпорядженням, вони повинні забезпечити у приміщеннях об’єктів торгівлі одночасний доступ громадян із розрахунку 1 особа на 5 м2 вільної торгівельної мережі та безумовне дотримання санітарних норм і правил запобігання зараження інфекційними захворюваннями в закладах торгівлі.

УКРАЇНА
ПОЛОГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

від 23 березня 2020 р.                                                     м. Пологи                                                             № 70

Про додаткові заходи щодо
запобігання поширення
гострої респіраторної хвороби
COVID- 19, спричиненої
коронавірусом SARS-CoV-2

Керуючись статтями 5, 10, 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівського району від 23.03.2020 № 7, відповідно до Протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради від 20.03.2020 № 4, з метою дотримання суб’єктами господарювання та громадянами санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм на час дії карантинного режиму

з о б о в' я з у ю:

1. Суб’єктам господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю продуктами харчування та засобами гігієни забезпечити у приміщеннях об’єктів торгівлі одночасний доступ громадян із розрахунку 1 особа на 5 м2 вільної торгівельної мережі та безумовне дотримання санітарних норм і правил запобігання зараження інфекційними захворюваннями в закладах торгівлі.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів КОЛІСНИКА Сергія Анатолійовича.

Міський голова Ю.КОНОВАЛЕНКОСереда, 25 Березня 2020 09:04 | Переглядів: 145

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]