Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Увага! Коронавірус

Нова редакція карантинних заходів у Пологівській громаді

Розпорядженням міського голови Юрія Коноваленка від 19 березня 2020 року №68 "Про деякі питання реалізації карантинного режиму на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади" внесено зміни до пункту 4 розпорядження міського голови від 12 березня 2020 року №60 «Про запобігання поширенню на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19».

Пункт 4 затверджено в новій редакції. Зверніть увагу на внесені зміни.

УКРАЇНА
ПОЛОГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

від 19 березня 2020 р.                                                    м. Пологи                                                                      № 68

Про деякі питання реалізації
карантинного режиму на
території Пологівської міської
об’єднаної територіальної громади

Керуючись статтями 5, 10, 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», відповідно до рішення Позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівського району, затвердженого протоколом від 19.03.2020 № 6, з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади та визначення суб’єктів підприємницької діяльності, які забезпечують життєдіяльність населення під час дії обмежень, пов’язаних з введенням карантину,

з о б о в' я з у ю:
1. Внести зміни та доповнення до заходів превентивного характеру, пов’язаних з реалізацією карантинного режиму на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених розпорядженням міського голови від 12.03.2020 № 60 «Про запобігання поширенню на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19», та затвердити пункт 4 у новій редакції, що додається.

2. Покласти контроль за виконанням цього розпорядження на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів КОЛІСНИКА Сергія Анатолійовича.

Міський голова Ю.КОНОВАЛЕНКО

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
19.03.2020 № 68

Зміни, що вносяться до
Заходів превентивного характеру, пов’язаних з реалізацією
карантинного режиму на території Пологівської
міської об’єднаної територіальної громади

Пункт 4 викласти у такій редакції:
«4. Заборонити на території громади роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень, а також ритуальних послуг, технічного обслуговування та ремонту автомобілів, виготовлення швейних виробів – засобів індивідуального захисту за умови забезпечення санітарно-гігієнічних вимог та санітарно-епідемічних норм та правил в умовах карантину та відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.»

Начальник відділу
з правового забезпечення Ю. КУЛИКПротокол №3 комісії ТЕБ та НС ПМР.pdf

протокол №4 ТЕБтаНС.PDF

Четвер, 19 Березня 2020 16:26 | Переглядів: 129

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]