Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Увага! Коронавірус

Нові зміни до заходів щодо карантинного режиму у Пологівській громаді (розпорядження)

Сьогодні, 18 березня, міський голова Юрій Коноваленко підписав розпорядження №65 "Про деякі питання реалізації карантинного режиму на території Пологівської об’єднаної територіальної громади". Ним внесено нові зміни щодо заходів карантинного режиму. Документ підготовлено на виконання протоколу № 7 від 17.03.2020 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області (додається).

Зокрема, внесені зміни стосуються надання транспортних послуг. Заборонено перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському транспорті. Режим руху транспорту залишається незмінним.

У Пологівській райстоматполіклініці тимчасово до 3 квітня 2020 р. припинять проведення планових прийомів громадян, крім термінових та невідкладних.

Також внесено зміни до пункту, який стосується торгівлі і надання послуг (текст розпорядження читайте нижче).

УКРАЇНА
ПОЛОГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

від 18 березня 2020 р.                                                   м. Пологи                                                                           № 65

Про деякі питання реалізації
карантинного режиму на
території Пологівської об’єднаної
територіальної громади

Керуючись статтями 5, 10, 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211», на виконання протоколу № 7 від 17.03.2020 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, з метою дотримання підприємствами, установами, організаціями та громадянами санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм при здійсненні будь-яких видів діяльності на час дії карантинного режиму,

з о б о в' я з у ю:

1. Внести зміни та доповнення до заходів превентивного характеру, пов’язаних з реалізацією карантинного режиму на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених розпорядженням міського голови від 12.03.2020 № 60 «Про запобігання поширенню на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19» та затвердити пункти 4, 5,10 їх у новій редакції, що додається.

2. Покласти організацію виконання та контроль за дотриманням на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів КОЛІСНИКА Сергія Анатолійовича.

Міський голова Ю.КОНОВАЛЕНКО

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
18.03.2020 № 65

Зміни, що вносяться до
Заходів превентивного характеру, пов’язаних з реалізацією
карантинного режиму на території Пологівської
міської об’єднаної територіальної громади

Пункт 4 викласти у такій редакції:
«4. Заборонити на території громади роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.»

Пункт 5 викласти у такій редакції:
«5. з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. заборонити:
перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;
перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.»

Пункт 10 викласти у такій редакції:
«10. Пологівська райстоматполіклініка ПМР:
- тимчасово до 3 квітня 2020 р. припинити проведення планових прийом громадян, крім термінових та невідкладних;
- довести до відома пацієнтів інформацію щодо припинення здійснення планових візитів, розмістити у доступних місцях телефони для зв’язку пацієнтів з гострими больовими симптомами з черговим лікарем.»

Начальник відділу
з правового забезпечення Ю.КУЛИК

 Протокол ТЕБ та НС району від 18 03 2020 №5.pdf

Протокол-7.pdf

Середа, 18 Березня 2020 16:19 | Переглядів: 110

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]