Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Увага! Коронавірус

Звернення міського голови Ю.Коноваленка до громади

Шановні мешканці громади! Бережіть себе і тих, хто поруч

Із тим, наскільки глобальний сьогодні світ, і з тією динамікою, з якою розповсюджується епідемія коронавірусу, існує потенційна загроза виникнення надзвичайної ситуації у нашій країні. Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання, міською радою затверджено план протиепідемічних заходів. З 12 березня запроваджено наступні превентивні заходи в громаді:

- Тимчасове обмеження освітнього процесу та забезпечено дистанційне навчання в закладах загальної освіти. Обмежено освітній процес у мистецьких, спортивних школах і спортивних клубах, у дитячих садочках громади.

- Обмежено проведення масових заходів. Це стосується і концертів, і спортивних змагань та ін. Згідно з рекомендаціями Уряду, обмеження діятимуть до 3 квітня.

Пологівці! Ніякої паніки! Відповідально ставтеся до свого здоров’я, дотримуйтеся правил гігієни. А якщо почуваєтеся зле – одразу телефонуйте до сімейного лікаря. І будьте уважними до людей похилого віку – вони найуразливіші до коронавірусу. Бережіть себе і тих, хто поруч! Разом ми все подолаємо!

Юрій Коноваленко, міський голова.П'ятниця, 13 Березня 2020 15:44 | Переглядів: 101

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]