Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Увага! Коронавірус

У Пологівській громаді вводиться тритижневий карантин

Постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» по всій країні встановлено тритижневий карантин. Сьогодні, 12 березня, відповідне розпорядження підписав і пологівський міський голова Юрій Коноваленко.

«Ризикувати здоров’ям людей ми не маємо права, – зазначив Юрій Анатолійович. – Тому у Пологівській громаді вводимо запобіжні заходи для попередження розповсюдження коронавірусу».

У міській раді розробили комплекс заходів, які будуть реалізовані у громаді.
Зокрема, заборонено проведення масових заходів. Також призупинено освітній процес у закладах освіти, навчально-виховний процес, навчально-тренувальну та спортивну роботу у позашкільних закладах освіти та культури Пологівської міської ради до 3 квітня. Тож школярі та дошкільнята мають залишатися вдома. У дитячих садочках працюватимуть чергові групи.

Рекомендовано також обмеження здійснення планових візитів та їх здійснення за попереднім погодженням з сімейним лікарем у телефонному режимі. Пацієнтам з температурою, які звертаються за медичною допомогою, в лікарні видають захисні маски для того, щоб убезпечити лікарів та інших відвідувачів.
На час карантину чергові стоматологи по вихідних працюватимуть лише за викликом по телефону.

Жителям громади рекомендують обмежити відвідування місць масового перебування людей, поїздок, подорожей.

Міський голова наголосив, що на даний момент ні у Запоріжжі, ні у Пологах не зафіксовано випадків коронавірусу. У той же час громада має бути готова реагувати у разі виявлення підозри на таке захворювання. Не варто спекулювати на цій ситуації та панікувати!

 Четвер, 12 Березня 2020 15:42 | Переглядів: 120

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]