Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Туристичні об'єкти

НЕПОВТОРНА художньо-керамічна майстерня «Добра глина

Пологівщину по праву можна вважати столицею запорізької кераміки. Положське родовище каолінів та вогнетривких глин простягнулося смугою в 30 км при ширині 5 км від с. Кінські Роздори до с. Новокарлівка по обидва береги р. Конки.

У нашому районі розробкою Положського родовища займається ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал», а на основі видобутої сировини працюють: ТОВ «Дніпрокераміка» (виготовлення санітарно-технічної кераміки), ТДВ «Пологівський хімічний завод «Коагулянт» (є найбільшим в Україні виробником коагулянтів, які використовуються для господарсько-питного водопостачання) та художньо-керамічна майстерня «Добра глина».

У 1998 році подружжя Віктор та Лариса Нагурні заснували власну майстерню. Випускники Миргородського керамічного технікуму ім. М. Гоголя об’єднали навколо себе талановитих майстрів, створивши потужний творчий колектив. Результатом їхньої сумлінної діяльності є незліченна кількість робіт: посуд, настінні тарілі, сувеніри, садово-паркова скульптура, пласти тощо.

Вся продукція виконана в кращих традиціях українського народу та вражає різноманітністю авторських орнаментів. Роботи пологівських майстрів знані як в Україні, так і далеко за її межами, вони прикрашають оселі відомих зірок і політиків. Неповторний посуд Нагурних використовується для зйомок художніх стрічок та телевізійних проектів.

Художньо-керамічна майстерня «Добра глина» – постійний учасник Покровського та Сорочинського ярмарків, різноманітних фестивалів та конкурсів народного мистецтва.

Адреса: м. Пологи, вул. Шкільна, 48

 Середа, 26 Лютого 2020 13:34 | Переглядів: 524

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]