Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Склад відділу

Загальний відділ Пологівської міської ради

Прізвище, ім'я по батькові

Посада

Телефон, міжміський код 06165

Шевченко Людмила Василівна

Начальник загального відділу

2-29-62

Чепіжко Ольга Аркадіївна

Провідний спеціаліст загального відділу

2-29-62

Омельчук Ірина Миколаївна

Провідний спеціаліст загального відділу

2-29-62

Якименко Олена Станіславівна

Провідний спеціаліст загального відділу

2-29-62

Мосієнко Олександр Ілліч

Провідний спеціаліст загального відділу

 

Єршов Андрій Миколайович

Спеціаліст I категорії загального відділу

 

Волковинська Тетяна Володимирівна

Секретар керівника загального відділу

2-23-30

Дяченко Тетяна Павлівна

Діловод (с.Басань)

36-6-31

Кривоног Олена Миколаївна

Діловод (с.Інженерне)

 

Самілович Роман Іванович

Діловод (с.Григорівка)

31-4-11

Безверха Олена Василівна

Діловод (с.Пологи)

32-5-72

Бойко Людмила Миколаївна

Діловод (с.Тарасівка)

36-6-06

Товкач Марина Станіславівна

Діловод (с.Костянтинівка)

39-7-31

Іваненко Андрій Григорович

Водій автотранспортних засобів (легкових автомобілів)

 

Шингур Євгеній Юрійович

Водій автотранспортних засобів (легкових автомобілів)

 

Петрушов Микола Олександрович

Водій автотранспортних засобів (легкових автомобілів)(с.Басань)

 

Капустян Євген Іванович

Водій автотранспортних засобів

(легкових автомобілів)

(с.Інженерне)

 

Круть Валерій Іванович

Водій автотранспортних засобів (легкових автомобілів) с.Семенівка

 

Синяков Олексій Миколайович

Водій автотранспортних засобів (легкових автомобілів) с.Пологи

32-3-31

Ходус Іван Іванович

Водій автотранспортних засобів (легкових автомобілів) с.Тарасівка

36-4-42

Бобир Олександр Іванович

Водій автотранспортних засобів (легкових автомобілів) с.Григорівка

31-4-52

Кравченко Олександр Анатолійович

Водій автотранспортних засобів (легкових автомобілів) с.Вербове

 

ВАКАНСІЯ

Водій автотранспортних засобів (легкових автомобілів) с.Костянтинівка

 

Ярова Катерина Іванівна

Прибиральник службових приміщень міської ради

 

Тоцька Людмила Георгіївна

Прибиральник службових приміщень міської ради

 

Нестеренко Олена Іванівна

Прибиральник службових приміщень(с.Басань)

 

Сова Світлана Олександрівна

Прибиральник службових приміщень(с.Інженерне)

 

Іванина Ганна Василівна

Прибиральник службових приміщень(с.Семенівка)

 

Кравченко Світлана Олександрівна(сумісник)

Прибиральник службових приміщень(с.Костянтинівка)

 

Шутько Людмила Василівна(0,5)

Прибиральник службових приміщень(с.Пологи)

 

Челенюк Юлія Андріївна

Прибиральник службових приміщень(с.Вербове)

 

Чиж Людмила Анатоліївна(0,5)

Прибиральник службових приміщень(с.Тарасівка)

 

Дудич Валентина Миколаївна(0,5)

Прибиральник службових приміщень(с.Григорівка)

 

Чорній Олеся Василівна (0,25)

Прибиральник службових приміщень

 

Клименко Віталій Іванович

Сторож (с.Інженерне)

 

Островерх Володимир Юрійович

Сторож (с.Тарасівка)

 

Димитров Валерій Васильович

Сторож (с.Тарасівка)

 

Кириленко Лілія Михайлівна

Діловод

 

 

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]