Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Реалізовані проєкти 2019

Перший проєкт Громадського бюджету реалізовано

Минулої п’ятниці, 3 липня, пологівський міський голова Юрій Коноваленко та його заступник Сергій Колісник завітали на територію Пологівської ЗОШ № 6, де відкрили спортивний майданчик для занять гандболом, волейболом та легкою атлетикою.

Встановлений спортивний майданчик - це один із п’яти проєктів, які минулого року були представлені та підтримані в рамках реалізації Громадського бюджету. Проєкт включив в себе установку гімнастичних брусів, воріт для футболу, волейбольного майданчика та огородження території парканом. Його автором виступив голова квартального комітету Володимир Гамулко.

Враховуючи те, що на території біля ЗОШ № 6 знаходиться дитячий майданчик з гойдалками, гіркою та каруселлю для малечі, встановлення спортивного майданчика вже привабило сюди ще й дітей старшого віку. Вже цієї п’ятниці, ледве дочекавшись поки на футбольні ворота натягнуть сітки, хлопці взялися до м’яча.

Під час зустрічі з мешканцями Юрій Коноваленко привітав всіх з реалізацією проєкту, відзначивши позитивну тенденцію розвитку мікрорайону Аврора. Міський голова подарував хлопцям футбольний і волейбольний м’ячі та побажав, щоб футбольне поле ніколи не заростало травою, щоб на дитячому та спортивному майданчиках завжди було гамірно та весело. Адже поки на території живуть та граються діти, значить мікрорайон живе.

Окрім того міський голова зазначив, що Володимир Гамулко знову подав проєкт на Громадський бюджет-2020. І закликав мешканців підтримати свого голову квартального комітету, аби й надалі продовжити розширення спортивного майданчика на території ЗОШ № 6.

Сам Володимир Миколайович теж висловив надію на те, що вже здійснений проєкт не стане останнім для мешканців мікрорайону Аврори, а територія біля ЗОШ № 6 доповниться новими тренажерами та спортивними елементами.

Більше фото дивіться на сторінці Пологівської ОТГ у ФейсбукСереда, 09 Вересня 2020 11:44 | Переглядів: 442

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]