Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Прапор міста Пологи

Рішенням 16 сесії 23 скликання Пологівської міської ради від 28 квітня 2000 року № 53 «Про затвердження опису і змісту герба і прапора м. Пологи, Положення про місцеву символіку, порядок та розмір збору за право використання місцевої символіки» були затверджені прапор та герб міста Пологи.

Прапор міста Пологи – це квадратне зелене полотнище, що символізує молоде поселення та підкреслює його природні багатства. З нижнього лівого кута від древка до верхнього з вільного краю (по діагоналі) його перетинає біла смуга, яка символізує річку Конку. У лівому верхньому куті прапора – чорно-жовтий соняшник з жовтими пелюстками, що говорить про розвинутий агропромисловий регіон та розташування міста в степовій зоні. Зображення на прапорі соняшника є символом щедрості та добробуту. У правому нижньому куті – перехрещені молоток та залізничний ключ, які вказують, що місто виникло під час спорудження залізниці і є вузловою станцією. Два білі шестикутники – уособлення важливих галузей промисловості.

Цей символ може застосовуватися як звичайний прапор (із кріпленням до вертикального древка) або із додатковим горизонтальним кріпленням, як хоругва.

Прапор міста Пологи розроблений Українським геральдичним товариством м. Львів.

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]