Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Оголошення

Пологівська міська рада Пологівського району Запорізької області доводить до відома пасічників громади оголошення наступного змісту

«ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВІД ТОВ «Романцови і КО» ПРО ОБРОБІТОК ПОСІВІВ

На виконання ст. 37 Закону України «Про бджільництво» ТОВ «Романцови і КО» попереджає про обробку сільськогосподарських росли, а саме: озимого ріпаку, пшениці озимої та гороху ярового хімічними засобами захисту рослин на території Басанської, Тарасівської сільських рад і Пологівської міської ради 2500га (с. Басань - 1500га; м. Пологи - 1000га).

Обробіток буде здійснюватися в період з 20.04.2021р. по 20.06.2021р. у вечерні та ранкові години (та в денний час в похмурі та прохолодні дні з температурою навколишнього повітря нижче+10 °С)

При обробці сільськогосподарських рослин, будуть використані препарати «Енжіо 247 SС», «Коннект 112,5 SС», «Наповал КС» II ступеня токсичності та «Фолікур 250 ЄW» III ступеня токсичності.

Cтрок дії токсичності яких становить 20 днів.

Спосіб застосування наземний штанговий оприскувач.

ТОВ «Романцови і КО» просить пасічників повідомляти про розміщення своїх пасік на територіях вищевказаних Басанської, Тарасівської сільських рад і Пологівської міської ради.

ТОВ Романцови і КО.pdf

Четвер, 22 Квітня 2021 16:32 | Переглядів: 108

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]