Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Оголошення

Пологівська міська рада Пологівського району Запорізької області доводить до відома пасічників громади оголошення наступного змісту

На виконання ст. 37 Закону України «Про бджільництво» ТОВ «Україна нова» попереджає про обробку сільськогосподарських рослин, а саме: озимого ріпаку, пшениці озимої та гороху ярового хімічними засобами захисту рослин на території Пологівської ОТГ 2180 га (с.Пологи та с.І Франка - 1410га; с. Павлівське - 770га).

Обробіток буде здійснюватися в період з 20.04.2021р. пб 15.05.2021р. у вечірні та ранкові години (та в денний час в похмурі та прохолодні дні з температурою навколишнього повітря нижче +10 °С)

При обробці сільськогосподарських рослин, будуть використані препарати: «Атрікс»(діюча речовина - альфа-циперметрин), «Канонір Дуо»(діюча речовина - імідоклоприт), «Дерби»(діюча речовина - флуметсулам) та «Абакус»(діюча речовина - стробілурин + триазоли), всі препарати IV та III ступеня токсичності (малотоксичний та помірнотоксичний).

Строк дії токсичності яких становить 25 днів.

Спосіб застосування наземний оприскувач.

ТОВ «Україна нова» просить пасічників повідомляти про розміщення своїх пасік на територіях вищевказаних ОТГ та їх округів.

ТОВ УКРАЇНА НОВА.pdf

Вівторок, 20 Квітня 2021 17:07 | Переглядів: 209

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]