Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Оголошення

Пологівська міська рада Пологівського району Запорізької області доводить до відома пасічників громади оголошення наступного змісту

На виконання ст. 37 Закону України «Про бджільництво» ТОВ «Агрофірма«Батьківщина» попереджає про обробіток сільськогосподарських рослин (200 га) пшениці озимої хімічними засобами захисту рослин на території Пологівської ОТГ (с.Павлівське-200га)

Обробіток буде здійснюватися в період з 20.04.2021р. по 15.05.2021р. у вечірні та ранкові години (та в денний час в похмурі та прохолодні дні з температурою навколишнього повітря нижче +10 °С)

При обробці сільськогосподарських рослин, будуть використані препарати: «Атрікс»(діюча речовина - альфа-циперметрин), «Канонір Дуо»(діюча речовина - імідоклоприт), «Дерби»(діюча речовина - флуметсулам) та «Абакус»(діюча речовина - піраклостробін+епоксиконазол), всі препарати IV та III ступеня токсичності (малотоксичний та помірнотоксичний), строк дії токсичності яких становить 25 днів.

Спосіб застосування наземний оприскувач.

ТОВ «Агрофірма»Батьківщина» просить пасічників повідомляти про розміщення своїх пасік на територіях вищевказаних ОТГ та їх округів.

ТОВ АГРОФІРМА БАТЬКІВЩИНА.pdf

Вівторок, 20 Квітня 2021 17:05 | Переглядів: 165

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]