Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Оголошення

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

«Пологівська міська рада Пологівського району Запорізької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності- нежитлової будівлі за адресою: Запорізька обл. м.Пологи, вул.Магістральна,85, що підлягає приватизації шляхом викупу.

Вимоги до претендентів: наявність відповідної кваліфікації оцінювачів; досвід СОД у проведенні оцінки майна;  перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна.

До  участі у конкурсі можуть буди допущені суб’єкти оціночної діяльності, які мають сертифікат СОД, виданий відповідно до вимог чинного законодавства.

Учасники конкурсу надають до міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів належать: заява на участь у конкурсі; копія установчого документа претендента; копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів; копія сертифіката СОД; інформація про претендента (документ, який  містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт,  терміну виконання робіт (у календарних днях). У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або не своєчасного подання заяви претендент до участі у конкурсі не допускається.

 Конкурсна документація подається супроводжувальним листом з описом підтвердних документів  до 25.03.2021 (включно).

Конкурс відбудеться 01.04.2021 о 10-00 год.  за адресою: Запорізька обл., м.Пологи, вул.Єдності, 24, телефон для довідок 2 22 39.

Середа, 10 Лютого 2021 13:25 | Переглядів: 900

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]