Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Оголошення

Пологівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста з реєстрації місця проживання

Пологівська міська рада (м.Пологи, вул.Єдності, 24, тел: 2-29-62) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста з реєстрації місця проживання відділу «Центр надання адміністративних послуг» (з повноваженнями адміністратора, віддалені робочі місця в с.Вербове, с.Костянтинівка, с.Григорівка, с.Тарасівка, с.Пологи, с.Басань, с.Інженерне) (сім посад).

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2-ДС) з додатками; 2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копія паспорта громадянина України; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи на конкурс приймаються загальним відділом (кабінет № 17) протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру і умов оплати праці надається загальним відділом Пологівської міської ради за телефоном 2-29-62.

Четвер, 26 Листопада 2020 11:24 | Переглядів: 299

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]