Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на визначення підприємств (організацій) для здійснення функцій робочого органу для забезпечення підготовки проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

Виконавчий комітет Пологівської міської ради оголошує конкурс на визначення підприємств (організацій) для здійснення функцій робочого органу для забезпечення підготовки проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Для участі в конкурсі допускаються підприємства (організації) що мають фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень та надали наступні документи: заяву встановленого зразку, завірені копії документів про реєстрацію підприємства (організації), завірена копія статуту (положення) підприємства (організації), завірені копії документів, що підтверджують наявність фахівців у галузі автомобільного транспорту, матеріальні ресурси, технології та досвід роботи, конкурсні пропозиції щодо організації роботи.

Документи про участь у конкурсі приймаються за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 24, (перший поверх), загальний відділ з 8:00 до 17:00, (п’ятниця до 15:45), перерва з 12:00 до 12:45.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 09 червня 2020 року, включно.

Конкурс відбудеться 10 червня 2020 року о 10:00 за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 24, актовий зал.

Четвер, 07 Травня 2020 10:40 | Переглядів: 1209

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]