Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини про нові можливості

Єднання через спільні дії молоді

На території Пологівської громади спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Посмішка Юа» впроваджується проєкт «Сила» (Єднання через спільні дії молоді) Проєкт допоможе молоді (включаючи місцевих жителів, ВПО та молодь з інвалідністю) сформувати відповідний рівень розуміння прав та обов'язків людини, прийняття цінностей інших людей та створення нульової толерантності до агресії та дискримінації. Основною метою проєкту є формування у корінної та внутрішньо переміщеної молоді Пологівської громади почуття безпеки та єдності, згуртованості та співпричетності до життя території, сприяння до їх інтеграції у сучасний ритм життя та розвитку у них гнучких навичок. Зазначена ціль буде досягнута шляхом проведення «Табору миру» - заходів для молодих людей віком від 18 до 29 років. Зокрема проведенням:
- футбольних тренувань та дружніх матчів з залученням ВПО та корінних мешканців громади;
- психологічно розвантажувальних тренінгів з використанням методології «Youth Essential Skills»
- SMART – вечірки (інтерактивне навчання) з тематики «Ми різні – ми рівні);
- Розробки рекомендацій органам місцевого самоврядування щодо зменшення конфліктності в громаді, основаних на отриманих даних з застосуванням інструменту «Картування конфліктності громади»; тренінгів щодо запобігання емоційному вигоранню.
Перші тренінги під назвою «Прокачай емоційний інтелект» відбудуться 2 та 15 вересня у приміщенні Пологівської центральної бібліотеки КУ «Пологівська централізована бібліотечна система» ПМР.
9 вересня на стадіоні «Локомотив» відбудеться товариський футбольний матч метою якого є створення умов для долучення до спортивного (футбольного) життя, популяризація здорового способу життя та згуртування молоді за «інтересами».
До участі у заходах запрошуємо мешканців віком від 18 до 29 років, у тому числі внутрішньо переміщені особи. Запрошуємо усіх бажаючих зареєструватися на прийняття участі у подіях за тел. 0665646814Вівторок, 31 Серпня 2021 11:31 | Переглядів: 78

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]