Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Міська рада взяла участь у міжрайонній тематичній нараді з питання проведення благодійного марафону до Дня Збройних Сил України

Міська рада взяла участь у міжрайонній тематичній нараді з питання проведення благодійного марафону до Дня Збройних Сил України, яка відбулася 27.11.2017 за ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

У нараді взяли участь члени Спостережної ради телемарафону, представники ОДА, Пологівського, Гуляйпільського, Розівського, Більмацького районів та ОТГ.

Заступник начальника Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Марія Горідько інформувала про хід проведення марафону, акцентувала на тому, що всі кошти, зібрані на територіях, залишаться на місцях, підуть виключно на потреби земляків.

Минулого року в рамках марафону Пологівський район зібрав 36999 грн. Кошти перерахували 5 підприємств, 16 навчальних закладів, 27 структурних підрозділів та 1 фізична особа міста та району. Зібрані кошти марафону спрямували на адресну допомогу колишнім воїнам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації (за інформацією: pologyrda.gov.ua).

За сприяння ГО «Ветерани АТО Пологівщини» допомогу отримали:
- по місту Пологи допомогу у розмірі 1900 грн. отримали 2 родини загиблих учасників АТО, 1 інвалід ІІ групи та 3 інваліди ІІІ групи, допомогу у розмірі 1740 грн. отримали 7 учасників АТО;
- по Пологівському району допомогу у розмірі 1900 грн. отримали 2 інваліди ІІІ групи, 1 багатодітна родина учасника АТО, допомогу у розмірі 1740 грн. отримали 4 учасники АТО (за інформацією: pologyrda.gov.ua).

Працівники міської ради долучилися до благодійного марафону для надання адресної допомоги нашим захисникам. Зібрані кошти у сумі 790,0 грн. перераховано на рахунок громадської організації «Центр «Побратим»

Пологівська Громадо! Шановні Пологівці! Долучайтеся до благодійного марафону! Єднаймося заради добра і милосердя!

1. Одержувач коштів: громадської організації «Центр «Побратим».
2. Розрахунковий рахунок: 26006300373614 у ТБВВ 10007/0292 у Запорізькому обласному управлінні АТ «Державний ощадний банк України».
3. Код ЄДРПОУ: 40111109.
4. МФО: 313 957.
5. Призначення платежу: участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, фізичної особи) для (назва району, громади).

 Четвер, 30 Листопада 2017 14:35 | Переглядів: 432

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]