Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Комунальники - пологівцям

Оперативний звіт комунальників за минулий тиждень, з 20 по 26 листопада.

Комунальники повідомляють, що ними постійно виконуються роботи з ремонту мережі електропостачання, водопостачання та водовідведення багатоповерхових житлових будинків згідно договорів і заяв мешканців.

Проводились роботи з обслуговування і ремонту систем освітлення вулиць міста: вул. Юності, вул. Грушевського, вул. Сагайдачного, пров. Вільний. Проведено заміну 6 ламп вуличного освітлення.

Проводились роботи з прибирання вулиць міста та прибудинкових територій від листя та сміття. На полігон ТПВ вивезено 40 м3 сміття та листя.

Проведено розчищення ливневого водостоку з вул. Набережної до лук р. Конка та роботи з прочищення ливневого водостоку по вул. Лермонтова.

Проведено роботи зі спилювання 6 аварійних дерев (тополь) на прибудинковій території житлового будинку по вул. Державній,106. Дрова завезені за адресами: вул. Українська,13/2, вул. Пушкіна,189, вул. Привокзальна,33/5, вул. Челюскіна,34, вул. Молодіжна,21а, вул. Пушкіна,123, пров. Річний,6, згідно поданий заяв та черги.

Проведено роботи з заміни водопровідного стояка житлового будинку по вул. Державній,170, ІІ- під’їзд.

Проведено ремонт двох вхідних дверей житлового будинку по вул. Східній,21.Середа, 29 Листопада 2017 08:43 | Переглядів: 415

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]