Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Відновлення меж

У нас є кадастровий номер ділянки, а у сусідів немає. Ніяких межових знаків між ділянками не встановлено. Ми можемо відновити межі згідно нашого кадастрового номеру, яка процедура, і чи потрібна на це згода сусідів?

Відновлення меж земельної ділянки - це право кожного власника чи землекористувача. Для цього потрібно замовити в будь-якій землевпорядній організації технічну документацію з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Відповідно до статті 55 Закону України "Про землеустрій" в ситуації що розглядається дозвіл на розробку технічної документації отримувати не потрібно.

В ході виконання землевпорядних робіт будуть встановлені межові знаки та оформлений акт їх приймання-передачі на зберігання власнику ділянки.

Згода сусідів на розробку технічної документації також не потрібна. Але самі межі з ними погоджувати доведеться. Зокрема, форма акту прийомки-передачі межових знаків на зберігання (додаток 2 до Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками, затвердженої наказом Держкомзему України від 18.05.10 р. №376) передбачає його підписання сусідніми власниками/землекористувачами.

Матеріал підготовлено відділом з питань
регулювання земельних відносин
за допомогою інформації з сайта
http://landlaw.org.uaВівторок, 21 Листопада 2017 08:53 | Переглядів: 800

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]