Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Пологівська громада стала учасницею двох експериментальних соціальних проєктів

Міністерство соціальної політики України визначило перші 105 територіальних громад, які візьмуть участь в експериментальному проєкті з організації в громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах. Про це йдеться у наказі Міністерства соціальної політики України від 23.12.2021 №721. У цей перелік увійшли чотири громади із Запорізької області, серед них наша Пологівська громада.

Як розповіла директор Центру надання соціальних послуг Тетяна Терен, в рамках проєкту громади-учасниці отримають транспорт та комп’ютерне обладнання для покращення роботи соціальних працівників щодо надання допомоги вразливим групам населення. Також фахівці пройдуть навчання щодо організації роботи і надання соціальних послуг населенню.

Експериментальний проєкт реалізується Міністерством соціальної політики України в рамках проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за сприяння Світового банку.

Також Пологівську громаду, єдину із Запорізької області, включено до переліку територіальних громад-учасниць апробації інтегрованої моделі надання соціальних послуг і деяких видів державної соціальної допомоги, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї.

 П'ятниця, 14 Січня 2022 15:26 | Переглядів: 198

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]