Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Реалізація проєкту «Мобільна освітня кіноплатформа «Конгломерація» в Пологівській громаді триває

Вперше в історії комунальної установи «Григорівський ліцей» Пологівської міської ради відбулася кіноподія «Різдвяна зустріч» для учнів 7-11 класів.

Команда – організатор «Новотворчі» - це гуртування заради спільно мети. Дмитренко Світлана – вчитель та координатор заходу і учасниці команди Богунова Олександра та Гончар Валерія запланували під час проведення кіноподії допомогти присутнім повірити у різдвяне диво та надихнутися святковим настроєм.

Щеб пак! На учнів чекала виставка власно виготовлених ялинок, що стало чудовою нагодою показати власні вироби та переглянути роботи інших.

Після перегляду фільму «Пекельна Хоругва або Різдво Козацьке» учасники зібралися випити гарячого чаю та обмінятися враженнями за столами, які прикрашали hand-made ялинки.

Серед присутніх була директор комунальної установи «Григорівський ліцей» Пологівської міської ради Броун Наталія, яка надавала підтримку учасницям команди-організатора кіноподії під час організації заходу.

Не залишилась осторонь і представниця Семенівської групи самодопомоги Олена Баранник, яка надала можливість використання проектору та екрану під час перегляду фільму.

Після чаювання учасники заходу мали змогу зробити фото поруч з виготовленою організаторами кіноподії фотозоною.

Проведений захід – приклад єднання вчителя, учнів та небайдужих учасників заради соціально важливої мети – гуртування мешканців громади.

Сподіваємось, що після отримання повного обладнання кіноплатформа запрацює для широкого загалу і мешканці Пологівської міської територіальної громади зможуть долучитись до різноманітних культурних, освітніх та інших заходів, які сприятимуть єднанню.Четвер, 13 Січня 2022 15:38 | Переглядів: 232

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]