Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Дні сталої енергії

Підсумки: «Дні сталої енергії» в Пологівській громаді фінішували

З 25 до 29 жовтня на території Пологівської міської територіальної громади пройшли «Дні сталої енергії».

Цього року віртуальний захід відбувся в онлайн-форматі під назвою: «НАЗУСТРІЧ 2030: ПЕРЕФОРМОВУЮЧИ ЄВРОПЕЙСЬКУ ЕНЕРГЕТИЧНУ СИСТЕМУ».

Тиждень минув насичено і цікаво. Тож, давайте разом згадаємо події, які відбулися в рамках «Днів сталої енергії», учасників і переможців:

- конкурс малюнків серед вихованців закладів дошкільної освіти Пологівської міської територіальної громади «Я дбаю про довкілля» http://mradapology.gov.ua/news/5674-.html;

- конкурс молодіжних проєктів з енергоефективності та енергозбереження «Енергія і середовище» http://mradapology.gov.ua/news/5676-.html;

- конкурс відеороликів серед учнів загальноосвітніх шкіл Пологівської міської територіальної громади на тему енергії «Мy energy future» http://mradapology.gov.ua/news/5687-.html;

- конкурс «Жінка в енергетиці»;

- фотоконкурс на екологічну тематику серед мешканців Пологівської міської територіальної громади «ЕКО-фотоконкурс» http://mradapology.gov.ua/news/5668-.html#prettyPhoto;

- велопробіг «Еnergy of life» http://mradapology.gov.ua/news/5682-.html;

- вікторина «Що Ви знаєте про енергоефективність? Енергоефективність та енергозбереження у Пологівській ТГ?» http://mradapology.gov.ua/news/5683-.html;

- перегляд документального фільму «До потопу» http://mradapology.gov.ua/news/5689-.html;

- Челендж «Green community» http://mradapology.gov.ua/news/5707-.html.

Переможцем цьогорічного конкурсу «Жінка в енергетиці» стала завідувач господарством комунального закладу дошкільної освіти ясла – садка «Лісова казка» Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області Олена СОРОЧАН.

Крім того, про власні досягнення та досвід участі у «Днях сталої енергії» поділилися переможці конкурсів, які відбулися у 2020 році http://mradapology.gov.ua/news/5659-.html.

Також у рамках «Днів сталої енергії» відбулася нарада з комунальними установами та закладами Пологівської міської ради з питань споживання паливно-енергетичних ресурсів за 9 місяців 2021 року та дотримання вимог Положення про систему енергетичного менеджменту Пологівської міської територіальної громади. Обговорили прийняття Закону України «Про енергетичну ефективність» та його важливість.

Мешканці громади переглядали цікаву добірку відеороликів, фільмів та мультфільмів на тему енергії та клімату, енергоефективні поради та можливості від Фонду Енергоефективності.

Не залишились осторонь садочки, школи та заклади культури громади. В Костянтинівському сільському клубі відбувся відеолекторій та вікторина «Європейський тиждень сталої енергії «Пологівська громада – громада доброї енергії». Заклади освіти активно долучилися до підготовки тематичних матеріалів для участі у конкурсах.

Дошкільнята не менш активно провели свій час. В садочках відбулися виставки робіт із раніше використаного матеріалу, малюнків та поробок. Для малюків організовано квести, рухливі ігри, естафети, еко-заняття та багато іншого.

Всі переможці отримали заслужені нагороди і подарунки, учасники – заохочувальні сувеніри. Моменти з нагородження Ви можете переглянути на фото.

Пам’ятаємо, що «Дні сталої енергії» – це кількаденна мобілізація мешканців, політиків, підприємців, представників громадських організацій, щоб усім разом замислитися над перспективами виробництва і споживання енергії в себе, селі, місті, громаді, регіоні, країні та світі.

Але тільки завдяки свідомому відношенню до енергетичних та природніх ресурсів можливо досягти загальноєвропейських кліматичних цілей щодо протидії глобальній зміні клімату.

Висловлюємо подяку Асоціації «Енергоефективні міста України» та Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії за надану сувенірну продукцію та матеріали з порадами щодо збереження енергії.

І, звичайно, щиро дякуємо усім учасникам, і маленьким, і дорослим, за активну участь у «Днях сталої енергії».

Маленькі кроки – великі зміни! Йдемо до них разом!Понеділок, 01 Листопада 2021 16:54 | Переглядів: 369

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]