Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

«Бюджет для громадян» у Пологівській громаді презентували для молоді

Сьогодні, 12 жовтня, у будинку культури «Гірник» відбулася зустріч з активною молоддю Пологівського ліцею №2 з презентацією «Бюджету для громадян» та збору пропозицій молоді до бюджету на 2022 рік.

Начальник відділу фінансів Пологівської міської ради Олександр Котенко разом з експерткою громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Еллою Петренко спілкувалися з молоддю, пропагуючи активну громадську позицію та запрошуючи до подачі пропозицій до бюджету.

Хлопці та дівчата уважно слухали та читали отриманий «Бюджет для громадян», думали, в якому місті вони б хотіли жити, а найактивніші навіть подали пропозиції. Так, фінансисти отримали пропозицію щодо належного встановлення/фіксації тренажерів на спортивному майданчику.

Під час зустрічі 30 хлопців та дівчат отримали бюджети для громадян, а ще 20 отримали працівники БК «Гірник».

Шановні жителі громади, не будьте байдужими – беріть участь у житті громади, впливайте на місцевий бюджет!

До 15 жовтня 2022 року ви ще встигаєте подати свою пропозицію в електронній формі або ж занести письмову до відділу фінансів.

Інформаційна кампанія в громаді проходить в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» #(DOBRE) , що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Анонси наступних заходів шукайте на нашому сайті та сторінці у фейсбуці.Вівторок, 12 Жовтня 2021 15:33 | Переглядів: 127

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]