Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Сьогодні у Пологах служби цивільного захисту проведуть навчання

Пологівська районна державна адміністрація та Пологівське районне управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області повідомляють, що в рамках підготовки до комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб у Запорізькій області, сьогодні, 12 жовтня 2021 року, на території м. Пологи будуть відпрацьовуватися практичні заходи зі спеціалізованими службами цивільного захисту Пологівської міської ради.

Під час проведення заходів можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів і пішоходів. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

У заходах братимуть участь підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, екстреної медичної допомоги, аварійні бригади служб електрозабезпечення та газопостачання, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Закликаємо мешканців міста зберігати спокій, з розумінням поставитися до можливих обмежень і незручностей та належним чином реагувати на дії спеціальних служб.Вівторок, 12 Жовтня 2021 08:23 | Переглядів: 225

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]