Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Маємо шалену ідею - активізувати кінокультурне життя у Пологівській громаді. Як?

Пологівська громада отримала фінансову підтримку від Програми DOBRE на реалізацію Молодіжного проєкту «Мобільна освітня кіно-платформи «Конгломерація», мета якого - проведення освітніх та культурно-дозвіллєвих заходів у громаді.

Вже скоро громада отримає унікальне кінообладнання, яке допоможе організовувати яскраві кіно події в будь-яку пору року, а поки що - запрошуємо команди від навчальних закладів Пологівської громади пройти спеціалізоване навчання та провести у своєму закладі МАРАФОН ТЕМАТИЧНИХ КІНОПОДІЙ.

Запрошуємо 21 вересня долучитися до майстерні «Як організувати кіноподію у своїй громаді» за адресою м.Пологи, Пологівська громада, Пологівська бібліотека, провул.Водопровідний, 3.

Початок об 11:45, тривалість - 2 години.

Всі учасники та учасниці навчальної майстерні отримають необхідні матеріали для проведення своїх заходів та менторську підтримку від проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програма DOBRE, сертифікати.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/TmfqftNHsb88R19KA
Долучайтеся до події https://fb.me/e/37AmRWkKp

Модераторка майстерні - Ірина Ткаченко, координаторка молодіжного напрямку проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» в Запорізькій області Програма DOBRE.

***
Заходи організовує ГО Агенція сталого розвитку «Хмарочос» у партнерстві з ініціативною групою молодіжних працівників та відділу освіти, молоді та спорту Пологівської громади в рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» та Програми «Молодіжний працівник в ОТГ» (Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)Вівторок, 14 Вересня 2021 16:49 | Переглядів: 98

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]