Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

У рамках Програми «Сила» Пологівська громада отримала меблі для навчання молоді

На території Пологівської громади продовжується реалізація проекту «Сила» (Єднання через спільні дії молоді), що допомагає молоді (включаючи місцевих жителів, ВПО та молодь з інвалідністю) сформувати відповідний рівень розуміння прав та обов'язків людини, прийняття цінностей інших людей та створення нульової толерантності до агресії та дискримінації.

В рамках програми вже проведено 2 заходи: тренінг «Прокачай емоційний інтелект» та «Товариський футбольний матч». Відвідувачі заходів отримали не лише позитивні емоції та нові враження, а й відкрили для себе нові можливості для проведення дозвілля з користю.

Приємним бонусом від програми стало надходження 4 м’яких крісел – мішків, 20 розкладних стільців та 2 фліп-чартів.

Обладнання розмістилося у приміщенні Пологівської центральної бібліотеки КУ «Пологівська централізована бібліотечна система» ПМР і буде використовуватися під час проведення молодіжних заходів: тренінгів, дружніх зустрічей та зборів молодіжної ради і інших подіях.

Запрошуємо молодь громади долучатися до її активного життя та відвідати молодіжні заходи, зокрема, другий тренінг під назвою «Прокачай емоційний інтелект» що відбудеться 15 вересня о 14:00 у приміщенні Пологівської центральної бібліотеки КУ «Пологівська централізована бібліотечна система» ПМР.

 Понеділок, 13 Вересня 2021 10:39 | Переглядів: 197

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]