Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Юрій Коноваленко відвідав Інженерне та Вербове

Цього тижня міський голова Юрій Коноваленко здійснив традиційний виїзд на території Інженерненського та Вербівського старостинських округів.

У Інженерненському СО очільник громади зустрівся зі старостою округу Світланою Мурашко, обговорив роботи, які проводять на території, проблемні питання та провів особистий прийом громадян.

На прийом до міського голови звернулося 4 особи, яких цікавили питання прийому документів на період відпустки працівника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, а також питання щодо встановлення ліхтаря біля гаражів на території СО.

На звернення надані компетентні роз’яснення, а відповідальним особам доручено вирішити питання по останньому зверненню.

Завітав Юрій Коноваленко до Інженерненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та перевірив хід ремонтних робіт у навчальному закладі.

Нагадаймо, що нещодавно Інженерненську школу, за результатами конкурсу, очолив новий керівник, Наталія Цикало.

Під час прийому в Інженерному міський голова також поспілкувався з директором ГО «Укрпростір» Наталією Селюковою, яка в цей час перебувала на території старостинського округу для роботи з групою самодопомоги. В рамках проєкту «Вимушено переселені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», що виконує Український Жіночий Фонд та Громадська організація «Укрпростір» в Запорізькій області за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта на території Пологівської громади створено три таких групи самодопомоги, або платформи соціальної підтримки, в с. Інженерне, с. Ожерельне та с. Семенівка. Зараз відбувається процес облашування просторів та налагодження роботи в чому і допомагає пані Наталія.

На території Вербівського старостинського округу особистого прийому не відбулося через відсутність громадян. Натомість Юрій Коноваленко поспілкувався зі старостою Людмилою Кравченко, оговорив питання водовідведення та благоустрою території.Середа, 21 Липня 2021 14:33 | Переглядів: 233

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]