Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

У Пологах відбувся тренінг з основ впровадження волонтерської діяльності

Сьогодні, 20 липня, у залі засідань Пологівської міської ради відбувся завершальний тренінг з основ впровадження волонтерської діяльності з питань інформування населення громади щодо соціально значущих хвороб в умовах пандемії COVID-19.

Провів його для пологівців начальник відділу інноваційних програм благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя. Запоіжжя» Олексій Проценко.

Учасники тренінгу розширили свої знання про ВІЛ-інфекції, вірусні гепатити, туберкульоз, COVID-19. Отримали вичерпну інформацію про шляхи передачі цих небезпечних захворювань та їхню профілактику. Розвінчали популярні міфи.

Також говорили про волонтерство в громаді. Зокрема, що кожен із мешканців може зробити для боротьби із хворобами, як допомогти людям зі складними діагнозами. Один із кроків – це інформування населення щодо профілактики соціально значущих хвороб. Тренер Олексій Проценко зазначив, що кожен житель громади може долучитися до волонтерської діяльності. Це не складно. Варто лише поширювати інформаційні меседжі про ці хвороби і їхню профілактику.

До речі, нещодавно створено Пологівську волонтерську платформу. Усі бажаючі можуть долучитися до неї у Фейсбуці. Там достатньо інформації про те, як вберегтися від інфікування.

Нагадаємо, тренінг відбувся в рамках проєкту «Об’єднаємося заради життя! Здійснення соціального супроводу ВІЛ-позитивних пацієнтів, людей із захворюванням на туберкульоз на території Пологівської міської ТГ в умовах пандемії COVID-19», який міська рада реалізує спільно з БО «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою.Вівторок, 20 Липня 2021 16:42 | Переглядів: 210

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]