Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

«Швидкий грант» для облаштування стадіону «Локомотив»

Завдяки співпраці з Програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на території Пологівської громади розпочато реалізацію проєкту з облаштування стадіону Локомотив по вул. Севастопольськаій, 35 у м. Пологи.

Оновлення інфраструктури стадіону стало можливим завдяки наданню цільового фінансування на реалізацію проєкту громади, яка є реципієнтом Програми DOBRE. В цілому учасники 4 когорти мають можливість реалізувати декілька проєктів, наприклад, швидкий грант, молодіжний проєкт, інвентаризація – облаштування зали засідань, проєкт поліпшення послуги, проєкт місцевого економічного розвитку. Для кожного з проєктів Програмою DOBRE визначено окремий обсяг фінансування.

Саме в рамках проєкту «Швидкий грант», бюджетна вартість якого складає 9'400 USD (частка DOBRE 70%), на стадіоні оновлено глядацькі трибуни (встановлено нові пластикові сидіння), придбано тіньові навіси для гравців. Крім того, придбано цифрову відеокамеру та штатив для проведення відео фіксації футбольних турнірів для опрацювання деталей гри з футбольними командами. Очікується надходження тенісних столів та столів для гри в текбол.

В рамках проєкту на умовах співфінансування з місцевого бюджету виділено кошти на матеріали для оновлення глядацьких трибун. Роботи із встановлення сидінь здійснено КЗ Спортивний клуб «Пологи». За рахунок місцевого бюджету також заплановано встановлення вуличних лавок та урн для сміття.

Відповідно до заявки загальний бюджет проєкту складає 371 599,00 грн., пайовий внесок Програми DOBRE 259 710,00 грн., співфінансування з місцевого бюджету – 111 889,00 грн.

Проєкт відповідає завданням Стратегії розвитку Пологівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року, затвердженої рішенням сесії Пологівської міської ради від 16.10.2020 року № 627.

Тож, шановні мешканці Пологівської громади, запрошуємо Вас на стадіон для перегляду футбольних турнірів, підтримки команд та занять спортом.П'ятниця, 16 Липня 2021 13:13 | Переглядів: 459

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]