Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

В Пологівській громаді презентували Молодіжний паспорт громади та результати опитування молоді

28 травня 2021 року в рамках програми «Молодіжний працівник в ОТГ» в залі засідань Пологівської міської ради відбувся публічний захід – презентація Молодіжного паспорту громади.

В заході взяли участь тренер проекту «Молодіжна робота в ОТГ» програми DOBRE Владислав Яцук, координаторка молодіжного напрямку проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» програми DOBRE Ірина Ткаченко, голова громади Юрій КОНОВАЛЕНКО, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій КОЛІСНИК, робоча група, члени якої проходили навчання у Базовому тренінгу «Молодіжний працівник», депутати Пологівської міської ради, представники органів місцевого самоврядування та представники молоді.

На зустрічі була приділена увага результатам опитування щодо потреб молоді Пологівської міської територіальної громади віком 14-35, яке відбувалося з 21.04.2021 по 02.05.2021. До опитування долучились загалом 364 представника молоді.

На заході також було презентовано Молодіжну мапу, на якій відмічено об’єкти молодіжної інфраструктури Пологівської громади).

У другій частині заходи учасники обговорювали дорожню карту розвитку молодіжної політики в громаді, зазначили кроки, які буде роботи команда молодіжних працівників у подальшому (посилення компоненту залучення молоді, дозавантаження молодіжної ради у громаді) тощо.

Дослідження відбувалось за підтримки команди проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», що втілюється громадською спілкою «Громадські ініціативи України» та Агенцією сталого розвитку «Хмарочос» за підтримки Програми USAID DOBRE.

На даний час в Пологівській громаді до 08:00 02.06.2021 року проходить експрес - опитування щодо реалізації проекту для молоді. Анкета для опитування, яка складається з 1 питання знаходиться ТУТ:  Просимо молодь, віком від 14 до 35, долучитись до опитування та висловити свою думку.

***

Ознайомитись з результатами опитування можна завантаживши розміщений нижче документ.

Переглянути презентацію Молодіжного паспорту громади можна ТУТ.

Переглянути відео заходу можна ТУТ.

Більше фото на сторінці Пологівської громади у Фейсбук.

#moloddobre
#youthworkerdobre
#DOBRE
#ГІУРезультати опитування молоді в Пологівській міській територіальній громаді.docx

Понеділок, 31 Травня 2021 16:07 | Переглядів: 493

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]