Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ, ШАНИ ТА ПОДЯКИ: в Пологівській громаді відзначили День Перемоги

Сьогодні, 9 травня, на кожній території Пологівської громади біля обелісків, братських могил, пам'ятників загиблим у роки Другої світової війни лежать квіти. А з ними наші думки, серця та вічна пам'ять про тих, хто звільнив рідну землю від загарбників. Сьогодні тут панує особлива атмосфера.

На жаль, в цьому році у зв'язку з карантином через пандемію коронавірусу Пологівщина була змушена відмовитися від проведення масових заходів на честь Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Але це не завадило всім бажаючим прийти у неділю, 9 травня, до меморіалів, покласти квіти та вшанувати визволителів.

З дотриманням дистанції та масочного режиму керівники громади та району, депутати, ветерани, учасники АТО, освітяни,  керівники підприємств та організацій, пологівці поклали квіти до братської могили радянських воїнів, яка знаходиться по вул. ім. Героя України Сацького В.А. біля РБК. Перед цим, зранку, поклали квіти до пам’ятника загиблим у роки війни по вул. Шкільній на мікрорайоні м.Пологи-5.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх, хто подолав палаючі стежки Другої світової війни, хто вів жорстокі бої на фронтах та діяв у партизанських загонах, хто виніс тяжкі роки окупації та пекло концентраційних таборів.

Згадали про тих, хто дожив до славетного Дня Перемоги, хто виніс на своїх плечах тягар фронтових випробувань та важкість післявоєнної побудови країни. Вічна пам’ять героям, полеглим за свободу і незалежність нашої Батьківщини!

Настане рік і в живих не залишиться жодного ветерана, жодного свідка тієї страшної війни. Але наша шана, повага, вдячність до того покоління, яке врятувало світ і перемогло у найстрашнішій війні ХХ століття будуть жити вічно! Цей день, 9 травня, сьогодні і у всі майбутні роки залишатиметься найбільш зворушливим та важливим. Будьмо вдячними! Будьмо гідними своїх визволителів! Зі святом! Із Днем Перемоги!

Більше фото на сайті Пологівської громади у Фейсбук

 


Неділя, 09 Травня 2021 11:38 | Переглядів: 400

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]