Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

До уваги жителів Пологівської громади!

З 28 квітня до 14 травня представники Пологівської міської ради будуть проводити опитування жителів громади.

Мета опитування: визначення громадської думки щодо якості муніципальних послуг, які надаються в громаді (постачання питної води, водовідведення, послуги первинної медичної допомоги, прибирання вулиць, поводження з твердими побутовими відходами, ремонт доріг, дошкільна освіта, загальна середня освіта, соціальні, адміністративні послуги тощо).

Опитування проводитимуть інтерв’юери: представники структурних підрозділів виконавчого комітету Пологівської міської ради – у м. Пологи, старости – у старостинських округах.

Завдання інтерв’юерів – провести опитування в 400 домоволодіннях, які визначили за допомогою випадкового генератора чисел.

Результати опитування будуть враховані при прийнятті рішень щодо вибору пріоритетної послуги для вдосконалення.

Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть покращити послуги в нашій територіальній громаді.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:
1) ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ.
2) Для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера.
3) Анкета заповнюється з ваших слів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ (відповіді вносяться в телефон або планшет). ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО.
4) На вимогу інтерв'юер повинен пред'явити своє посвідчення як працівника Пологівської міської ради.

Звіт про результати опитування буде оприлюднений на офіційному сайті Пологівської міської ради http://mradapology.gov.ua/ та на сторінці Facebook https://www.facebook.com/pologivskaMTG наприкінці травня.

Детальну інформацію про опитування можна отримати у контактної особи Програми DOBRE на території Пологівської міської територіальної громади Наталії Копил за телефоном: 0665877602, або електронною поштою energy.pology@gmail.com .

 Вівторок, 27 Квітня 2021 10:57 | Переглядів: 804

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]