Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Представників Пологівської громади запрошують на онлайн-баркемп “Голос громади у місцевому самоврядуванні” в рамках Програми DOBRE

23 квітня з 10.00 до 12.00 відбуватиметься онлайн-баркемп - перший захід в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який є компонентом Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

До участі запрошують представників та представниць органів місцевого самоврядування, громадських організацій та ініціативних груп, молодіжних працівників, освітян, бібліотекарів та працівників культури, спорту тощо громад-партнерок Програми DOBRE у Запорізькій області, а саме:

● Веселівська селищна територіальна громада
● Гуляйпільська міська територіальна громада
● Комиш-Зорянська селищна територіальна громада
● Пологівська міська територіальна громада
● Широківська сільська територіальна громада

У програмі заходу:
Сесія 1. Презентація проєкту “Голос громади у місцевому самоврядуванні” та його напрямків діяльності, форматів (зокрема, посилення механізмів участі громадськості у прийнятті рішень місцевого значення та розробка інформаційних кампаній у їх просуванні, розвиток спроможності громадських організацій та ініціативних груп громади (діагностика, навчання, менторський супровід, конкурсів грантів), активізація молодіжної роботи та підтримка молодіжних рад тощо).

Сесія 2. Мережування та обмін досвідом: знайомство з дієвими прикладами залучення громадськості до прийняття рішень та співпраці громадськості з ОМС з громад-партнерок Програми DOBRE з Кіровоградщини.

Сесія 3. Інтерактивна робота в групах. Визначення наступних кроків діяльності.

Форма для попередньої реєстрації учасників/учасниць: https://forms.gle/5Ewzr95zwAwf5Hnf9

Подія у фейсбуці: https://www.facebook.com/events/126951192699234

Координаторка заходу: Ірина Ткаченко (097)06931163
agency.skyscraper@gmail.com

 

***
Онлайн-зустріч відбудеться в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Запорізькій області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є ГО «Агенція сталого розвитку “Хмарочос”» в партнерстві з ГО “Культпрожектор” та ГО “УкрПростір”.

***
Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа-центр; SocialBoost; Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща; Національний Демократичний Інститут (NDI).

Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. Із червня 2020 Програма розпочала свою роботу ще в трьох областях: Запорізькій, Чернівецькій, та Чернігівській.

 Середа, 21 Квітня 2021 16:52 | Переглядів: 194

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]