Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Вітаємо переможців обласного конкурсу народної хореографії імені Юрія та Олександри Большакових

9 квітня 2021 року з метою збереження, розвитку та пропагування традицій Запорізького краю в хореографічному мистецтві, виявлення молодих талантів та підтримки хореографічних колективів, підвищення художнього рівня балетмейстерських постановок та виконавської майстерності, активізації діяльності колективів народної хореографії в дистанційному режимі відбувся обласний конкурс народної хореографії ім. Юрія та Олександри Большакових, який транслювався на YouTube каналі «ОМЦКіМ Запоріжжя» та сторінці «Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтва» соціальної мережі Facebook.

Конкурс організовано Департаментом культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації та комунальною установою «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

45 хореографічних колективів із всієї області продемонстрували велич свого таланту.

Конкурс проходив у 3 номінаціях: «Народний танець» (танець побудований на фольклорі, народних традиціях, звичаях та обрядах); «Стилізований народний танець» (сценічна обробка народного, фольклорного танцю); «Сучасний танець на основі української тематики» (танець на основі вільної пластики, неокласики, контемпорарі, модерну та інше) та у 6 категоріях.

В конкурсній програмі було представлено 76 хореографічних номерів, професійне журі працювало 8 годин! В ході спільної роботи та довгого обговорення були визначені переможці та учасники обласного конкурсу народної хореографії ім. Юрія та Олександри Большакових.

12 квітня в онлайн-режимі відбулося оголошення результатів конкурсу.

Вітаємо танцювальні колективи закладів Пологівської міської ради з гарними результатами!

У номінації «НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ» (танець побудований на фольклорі, народних традиціях, звичаях та обрядах) разом з іншими колективами кращими було визначено:

у категорії «А» - аматорські хореографічні колективи (клубних закладів у містах та селищах міського типу, центрів дитячої та юнацької творчості) учасники віком до 17 років:

І місце: зразковий аматорський хореографічний ансамбль «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК» комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради, керівник Алла КАРПЕНКО;

ІІ місце: дитячий театр танцю «ТЕРПСИХОРА» комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради, керівник Тетяна ЧЕРНЯВСЬКА;

ІІІ місце: зразковий аматорський хореографічний колектив «СОЮЗ» Пологівського центрального будинку культури комунальної установи «Пологівська централізована клубна система» Пологівської міської ради, керівник Армен ГАСПАРЯН;

У номінації «СТИЛІЗОВАНИЙ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ» (сценічна обробка народного, фольклорного танцю) разом з іншими кращими було визначено:

у категорії «А» - аматорські хореографічні колективи (клубних закладів у містах та селищах міського типу, центрів дитячої та юнацької творчості) учасники віком до 17 років:

ІІ місце: зразковий аматорський хореографічний колектив «СОЮЗ» Пологівського центрального будинку культури комунальної установи «Пологівська централізована клубна система» Пологівської міської ради, керівник Армен ГАСПАРЯН.

У категорії «В» - хореографічні колективи мистецьких шкіл:

ІІ місце: зразковий аматорський хореографічний колектив «ОВАЦІЯ» комунальної установи «Пологівська районна дитяча школа мистецтв» Пологівської міської ради, керівник Кристина ЧОРНА.

Дипломами «за участь у конкурсі» разом з іншими колективами відзначені і пологівські колективи:

у номінації «СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ НА ОСНОВІ УКРАЇНСЬКОЇ ТЕМАТИКИ» (танець на основі вільної пластики, неокласики, контемпорарі, модерну та інше):

у категорії «А» - аматорські хореографічні колективи (клубних закладів у містах та селищах міського типу, центрів дитячої та юнацької творчості) учасники віком до 17 років:

- хореографічний колектив «DANCE STUDIO» Пологівського центрального будинку культури комунальної установи «Пологівська централізована клубна система» Пологівської міської ради, керівник Яна ДОРОШЕНКО;

- дитячий ансамбль хореографічних мініатюр «ШАРМ» комунальної установи «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської міської ради, керівник Тетяна ЧЕРНЯВСЬКА;

- дитячий театр танцю «ТЕРПСИХОРА» комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради, керівник Тетяна ЧЕРНЯВСЬКА.

Дорогі наші талановиті танцюристи! Шановні керівники танцювальних колективів! Вітаємо з вдалим виступом на конкурсі! Ви-гордість Пологівської громади! Ми пишаємось вами! Бажаємо вам творчого натхнення, нових звершень, міцного здоров’я!Середа, 21 Квітня 2021 15:55 | Переглядів: 238

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]