Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Молодь Пологівщини, долучайтесь до опитування!

Як раніше повідомлялося, Пологівська міська територіальна громада успішно пройшла відбір для участі в Програмі USAID DOBRE - список переможців відбору оголосили в Українському кризовому медіа-центрі 22 грудня. В межах реалізації Програми Пологівська громада почала співпрацю з розвитку молодіжної роботи.

Місцеві активісти Олександр Добровольський, Валентина Хмарська, Катерина Татьяненко, Оксана Лашко, Володимир Донець, Ярослава Козакевич, Ірина Жук та Ірина Кривицька пройшли навчання «Молодіжний працівник», організоване Міністерством молоді та спорту України спільно з програмою міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні у 2021 році.

До 2 травня в рамках комплексної навчальної програми активістами проводитиметься опитування мешканців громади вікової категорії 14 – 35 років стосовно визначення потреб молоді громади (в онлайнформаті), також аналіз отриманої інформації.

Публічне обговорення отриманих результатів заплановано провести у травні цього року. Під час зустрічі буде визначено близько 10 найкращих ідей-проєктів для вирішення проблем молоді. Проєкти будуть розроблені в результаті аналізу потреб молоді громади. Три найкращих ідеї молодіжних проєктів (за результатами голосування молоді) будуть надіслані тренерам програми «Молодіжний працівник».

Програма DOBRE залишає за собою право обрати 1 із 3 запропонованих ідей для подальшого фінансування.

Просимо Вас виявити активність та відповісти на питання анкети, долучившись тим самим до проведення дослідження та сприяти реалізації молодіжного проекту в нашій громаді.

Пройти анкетування можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/11f_4oNhQF-UfDHyNE4qIiNn3tHCMJYFDBqY0zir6GKw/editСереда, 21 Квітня 2021 13:44 | Переглядів: 388

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]