Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Олександр Старух: «Хворі мають вчасно та без перешкод доїжджати до лікарень»

У четвер, 15 квітня, під час позачергового засідання регіональної комісії ТЕБ та НС обговорили діючі обмеження в громадському транспорті та питання проїзду осіб, які потребують постійного медичного супроводу.

Заступник директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Ольга Лисечно повідомила, що станом на сьогодні перевізниками припинено перевезення за 212 внутрішньообласними міжміськими маршрутами, а перевезення за довідками здійснюється на 110 приміських маршрутах. На всіх автостанціях розміщено відповідні оголошення про введені обмеження.

Стосовно міських маршрутів, то у Запоріжжі та Пологах було запроваджено часові обмеження, проте обласний центр прийняв рішення з 16 квітня організувати перевезення за довідками. У Мелітополі та Енергодарі повністю зупинено регулярні перевезення, а підвіз працівників здійснюється самими підприємствами. У Бердянську планується найближчим часом організувати перевезення громадян лише за довідками.

Разом з тим до облдержадміністрації надходять звернення щодо неможливості осіб, які потребують постійного медичного супроводу, дістатися вчасно до медзакладів. Тому підрозділам місцевих адміністрацій, виконавчим органам сільських, селищних, міських рад, територіальним органам міністерств, суб’єктам господарювання, незалежно від форми власності, в межах їх компетенції доручено забезпечити оформлення та видачу громадянам довідок встановленого зразка, які дають право на проїзд в міському та приміському громадському транспорті, та організувати оперативне надання допомоги у транспортуванні особам, які потребують медичного супроводу.

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Олексій Кулинич, в свою чергу, наголосив, що особам, які мають хронічні хвороби та їм потрібен постійний медичний супровід, необхідно надавати такі довідки у відповідних центрах первинної медико-санітарної допомоги.

Ми маємо потурбуватися про те, щоб люди, у яких є хронічні хвороби, і в період карантину отримували якісну медичну допомогу. Хворі мають вчасно та без перешкод доїжджати до лікарень. Тому необхідно забезпечити їх всіма необхідними документами та завчасно поінформувати, - підкреслив керівник облдержадміністрації Олександр Старух.

Регіональна комісія ТЕБ та НС своїм рішенням затвердила перелік міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування, рух на яких заборонено, а також перелік приміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування, перевезення на яких здійснюватиметься виключно за довідками.Понеділок, 19 Квітня 2021 12:00 | Переглядів: 203

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]