Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Олександр Старух: “Карантин не означає, що скасовується проведення сесій, колегій чи нарад”

У четвер, 15 квітня, під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух закликав представників органів місцевого самоврядування в повному обсязі забезпечувати виконання владних повноважень з дотриманням протиепідемічних заходів.

Очільник області повідомив, що на сьогоднішній день не всі території забезпечили введення у повному обсязі додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, що відповідають “червоному” рівню епідемічної небезпеки. Так, в окремих громадах проігноровано виконання доручень та не обмежено навчання учнів 1-4 класів, не припинено діяльність об’єктів в парках і літніх кафе, не прийняті ефективні рішення по обмеженню транспорту.

  • Просто так ми епідемію не зупинимо. Для її подолання влада має працювати з подвійною силою. Карантин не означає, що скасовується проведення сесій, колегій чи нарад. Сьогодні є достатньо форм і технічних можливостей для проведення цих заходів як у дистанційному, так і в очному режимі. Жодне з управлінських рішень не має відкладатися на завтра, бо від швидкості його прийняття залежать життя людей, – зазначив Олександр Старух.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації підкреслив, що в умовах пандемії громадяни чекають від місцевої влади ефективних і швидких рішень.

  • Шановні керівники територій, не чекайте, поки лихо прийде на поріг – вживайте заходів заздалегідь. Наша область знаходиться на піку захворюваності. В цих умовах пріоритетом мають бути життя і здоров’я людей, а не політичні рейтинги, – наголосив Олександр Старух.

Джерело: Запорізька ОДАП'ятниця, 16 Квітня 2021 09:53 | Переглядів: 159

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]