Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Нові обмеження «червоної» зони: громадський транспорт в Пологівській громаді ходитиме тільки вранці та ввечері

Через стрімке поширення коронавірусу, із 14 квітня в Запорізькій області зупиняється автобусне сполучення між містами Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Пологи. Всі інші міжміські автобусні рейси поки що будуть працювати у звичайному режимі. Про це стало відомо вчора, 12 квітня, під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Своїм рішенням регіональна комісія доручила мерам міст невідкладно обмежити перевезення пасажирів шляхом запровадження довідок встановленого зразка та/або руху міського громадського транспорту лише у визначені години.

З цією метою сьогодні, 13 квітня, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради за участю місцевих перевізників.

Обговорено питання щодо запровадження обмежень стосовно перевезення пасажирів в міському громадському транспорті шляхом запровадження довідки встановленого зразка та/або часового діапазону руху.

В результаті обговорень із членами комісії та перевізниками прийнято рішення про рух громадського транспорту у визначені години: вранці - з 06:00 до 09:30, ввечері - з 16:00 до 20:30.

Водії мають право не пускати пасажирів без масок. Правоохоронці будуть реагувати на виклики та перевіряти виконання протиепідемічних вимог.

Окрім того, згідно з протоколом засідання, усі школи повністю перейдуть на дистанційне навчання. У парках, майданчиках та інших рекреаційних зонах, де можливе скупчення людей, забороняється проведення будь-яких масових та розважальних заходів. Також забороняється робота закладів громадського харчування, включаючи літні майданчики кафе. Ці заклади мають право працювати лише «на винос» або здійснювати адресну доставку замовлень.

З повним текстом рішень регіональної та місцевих комісії з питань ТБ та НС можна ознайомитись нижче.

 Протокол №11 від 12.04.2021.pdf

Протокол від 13.04.2021 № 5.PDF

Вівторок, 13 Квітня 2021 11:34 | Переглядів: 325

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]