Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Академія Жіночого Лідерства в рамках програми DOBRE – можливості для активних жінок Пологівської громади

9 квітня під час онлайн-зустрічі з Оленою Панченко, координаторкою Академії Жіночого Лідерства, для учасниць від Пологівської, Комиш-Зорянської та Веселівської територіальних громад було презентовано ініціативу, що спрямована на всебічну підтримку жінок-лідерок, покращення їхніх знань та навичок для посилення їхньої активної участі в реформі децентралізації, у тому числі, шляхом безпосередньої участі в процесах прийняття рішень в громадах.

Академія Жіночого Лідерства – проєкт, що реалізується Українським жіночим фондом у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин та за фінансової підтримки USAID в рамках програми DOBRE.

Мета Академії жіночого лідерства (АЖЛ): розширити можливості жінок-лідерок з різних сфер та секторів діяльності, шляхом забезпечення їх новими знаннями та навичками, для кар’єрного зростання, отримання керівних посад у політичних партіях, урядових установах та громадських організаціях, а також для збільшення участі жінок у процесах прийняття рішень в своїх громадах.

Завдання:

1. Забезпечити відібраних жінок-лідерок необхідними знаннями та навичками для зайняття лідерських позицій/просування на посадах в їх професійних сферах/балотування на посади в своїх громадах.
2. Підвищити залученість випусниць АЖЛ у процеси прийняття рішень в їхніх громадах на всіх рівнях і у різних сферах, шляхом імплементації мікро-проектів.
3. Розширити мережу випускниць АЖЛ на засадах солідарності, підтримки, обміну інформацією та практичними навичками серед жінок-лідерок, активізувати їх спільну роботу над розширенням власних можливостей та збільшення їх участі у процесах прийняття рішень.

Координаторка Академії розповіла присутнім про можливості, що відкриваються для жінок, презентувала приклади реалізованих проєктів попередніми учасницями, відповіла на запитання присутніх.

Отже, Академія Жіночого Лідерства - це 5 днів інтенсивного онлайн навчання протягом місяця (4 години на день протягом 5 днів з перервами), підтримка наставниць, фінансування проєктів випускницям Академії і найголовніше - професійні знайомства, саморозвиток та можливості подальшого обміну досвідом та мережування з іншими лідерками й випускницями АЖЛ!

Всі бажаючі мають змогу подати заявку до участі в Академії Жіночого Лідерства, заповнивши анкету до 26 квітня  за посиланням https://ukr.wf/anketad.

З будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до пані Наталії Копил, контактної особи у Пологівській громаді, 0665877602, energy.pology@gmail.com або координаторки Академії Олени Панченко за телефонами 0509173906, 0962156945 або електронною поштою o.panchenko@uwf.org.ua .

Почни зміни у власній громаді - стань учасницею Академії Жіночого Лідерства!Понеділок, 12 Квітня 2021 13:46 | Переглядів: 60

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]