Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Пункт тестування до пробного ЗНО – готовий!

Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Пологівської міської ради перевірено готовність єдиного в Пологівській громаді пункту пробного ЗНО - КУ «Пологівська СРШ I - III ступенів № 2» ПМР до тестування, яке відбудеться у суботу, 10 квітня. У закладі освіти створено належні умови, необхідні для проведення пробного ЗНО, з дотриманням усіх вимог освітнього та санітарного законодавства.

Для 196 учасників тестування підготовлено 16 аудиторій, необхідних для проведення ПЗНО, з них:

  • 5 аудиторій – для тестування з української мови та літератури (68 учасників), 1 аудиторія – для української мови (15 учасників),
  • 4 аудиторії – для математики профільного рівня (для вступу) (52 учасники) , 1 аудиторія – для математики рівня стандарт (8 учасників),
  • 2 аудиторії – для історії України (17 учасників),
  • 3 аудиторії – для англійської мови.

Аудиторії для пробного тестування з англійської мови укомплектовані аудіотехнікою, перевіреною щодо якості звучання. Підготовлені також чотири резервні аудиторії. Приміщення та всі кабінети забезпечені санітайзерами та іншими засобами захисту.

Відповідальний за пункт тестування пробного ЗНО-2021 – директор КУ «Пологівська СРШ I - III ступенів № 2» ПМР Богдан Волощук, помічник відповідального за пункт тестування – заступник директора з навчальної роботи Олена Моісеєва, персонал пункту тестування – 39 педагогів закладу. Усі вони пройшли навчання та інструктажі, мають відповідні сертифікати. Зошити з завданнями зберігаються в опечатаному сейфі та будуть відкриті та розпаковані комісійно завтра, відповідно до процедури.

Бажаємо вдалого тренування нашим випускникам!

Більше фото на сторінці Пологівської громади на Фейсбук

 П'ятниця, 09 Квітня 2021 15:21 | Переглядів: 210

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]