Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

В громаді відбулися обговорення ставок місцевих податків на 2022 рік

Минулого четверга, 8 квітня, в КУ «Пологівський РБК» ПМР відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі, під час якого пройшло обговорення питання встановлення місцевих податків та зборів на території громади на 2022 рік. На засідання були запрошені суб’єкти підприємницької діяльності Пологівської МТГ, зокрема, представники ГО «Спілка підприємців Пологівського району», а також керівники сільськогосподарських господарств.

Перед присутніми з доповіддю про проєкти рішень виступила начальник відділу економічного розвитку Пологівської міської ради Анна Волковинська. Із запропонованими ставками місцевих податків на 2022 рік можна ознайомитися в рубриці «Регуляторна політика» - «Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів» на офіційному сайті Пологівської міської ради.

На всі питання, які були поставленні підприємцями, відповів перший заступник міського голови Юрій Вєтров.

Під час обговорення було відзначено, що ставки орендної плати на землю та нерухоме майно для суб’єктів підприємницької діяльності громади на 2022 рік запропоновано встановити на рівні встановлених для Пологівської ОТГ на 2021 рік. Однак з врахуванням росту мінімальної заробітної плати в грошовому еквіваленті вони можуть бути більшими за цьогорічні.

Варто загадати, що до приєднання кожна сільська рада мала свою процентну ставку – більшу чи меншу за податок у ОТГ. Тому у 2021 році суб’єкти підприємницької діяльності старостинських округів сплачуватимуть податки за ставками, визначним територіями минулого року. На 2022 рік процентні ставки по всій території громади будуть встановлені на одному рівні.

В лютому Спілка підприємців Пологівського району звернулася до міської ради з проханням залишити на 2022 рік розмір ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на рівні минулорічного. При розробці проекту рішення в міській раді врахували пропозиції місцевого бізнесу.

Під час обговорення проєкту підприємці Пологівської громади звернулися зі своїми пропозиціями, зокрема, зменшити ставки на нерухоме майно та орендну плату, цікавилися, як можна ФОП відстрочити чи звільнитися від сплати податку під час заборони працювати в межах «червоної» зони.

На всі питання були надані компетентні відповіді, а озвучені пропозиції занотовані для подання депутатам під час голосування на сесії міської ради у червні. Саме тоді і будуть розглядатися проєкти рішень щодо встановлення місцевих податків та зборів на території громади на 2022 рік. До цього часу всі документи з пропозиціями та обговореннями будуть направлені до Державної регуляторної служби України.

Окрім того, аби підтримати підприємців громади під час посилення карантинних обмежень, міський голова Юрій Коноваленко повідомив, що кожен з суб’єктів підприємницької діяльності Пологівської МТГ, який опинився у скрутному становищі, може звернутись у міськраду з відповідною заявою про допомогу.

Більше фото на сторінці Пологівської громади у ФейсбукП'ятниця, 09 Квітня 2021 11:40 | Переглядів: 189

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]