Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Відбулося засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Пологівської міської ради. Які рішення прийнято?

Слідом за Державною та Регіональною комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, сьогодні, 8 квітня, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради. На засіданні обговорено нові карантинні обмеження, пов’язані з введенням в Запорізькій області «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Заслухано інформацію головних лікарів КП «Пологівський ЦПМСД» ПМР Анни Дуб та КНП «Пологівська БЛІЛ» ПМР Романа Кравченка щодо ситуації в громаді із захворюваністю на СОVID-19, яка, на жаль, за останні два тижні майже не змінилася. Станом на 8 квітня зареєстровано 2884 випадки зараження на СОVID-19, з них 218 осіб знаходяться на амбулаторному лікуванні, 32 - на стаціонарному, 20 летальних випадків. За вівторок та середу, 6 та 7 квітня, виявлено 43 нових випадки.

Щодо галузі освіти, сьогодні продовжують хворіти 2 учнів та 8 педагогічних працівників. Однак, як зазначають лікарі, завдяки канікулам та дистанційній формі навчання кількість захворювань серед учнів ЗОНЗ значно знизилася.

В результаті обговорень членами комісії підтримано та прийнято до виконання рішення Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236, в якій прописані всі обмежувальні заходи, введені для «червоної» зони.

Окрім того, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради скасувала два своїх попередні рішення, прийняті тижнями раніше. Це, зокрема, заборона на проведення профілактичних оглядів, які вимагають роботодавці від своїх працівників, згідно із законодавством, та переведення учнів на дистанційне навчання. Тому, з понеділка, 12 квітня, учні 1-4 класів ЗОНЗ Пологівської громади повертаються до навчання в школі, як того вимагає Постанова № 1236. Також дозволено проведення профоглядів, але з індивідуальним підходом та дотриманням суворих протиепідемічних заходів.

На вимогу керівництва Держпродспоживслужби та представників Пологівського відділу поліції, рішенням членів комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради заборонена робота так званої «стометрівки» та торгівля на відкритих майданчиках біля залізничного мосту, на Пологи-5. Торгувати продуктами харчування, предметами садівництва, посадковим матеріалом дозволено лише на території «Хитрого» чи «Колгоспного» ринків з дотриманням протиепідемічних вимог.

Стоматологічна поліклініка залишається працювати у звичному режимі, але за умови дотримання суворих карантинних заходів.

Питання щодо заборони роботи громадського транспорту не прийняте не на Регіональному, ні на місцевому рівнях. Нацполіції в області доручено проведення обстеження та контролю за дотриманням карантинних умов під час роботи громадського транспорту.

Нагадаймо, що згідно з вищевказаною Постановою № 1236, рішення про скасування обмежень «червоної» зони приймається тільки Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у випадку, якщо протягом 5 днів ситуація по показниках госпіталізації, потребі кисню, рівню захворюваності повертається до «помаранчевого» чи «жовтого» рівнів.

З протоколами позачергових засідань Державної, Регіональної та місцевої комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в яких зазначено обмеження для «червоної» зони можна ознайомитися нижче.

 Протокол №10 від 08.04.2021.pdf

Протокол_16_від_07_04_2021.PDF

Протокол № 4 ТЕБ та НС 2021.PDF

Четвер, 08 Квітня 2021 17:32 | Переглядів: 404

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]