Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

В Запорізькій області введено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Що заборонено?

У середу, 7 квітня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого було вирішено на території Запорізької області з 00 годин 00 хвилин 9 квітня ввести додаткові карантинні обмеження та встановити «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Дане рішення було опубліковане на «Урядовому порталі» сьогодні, 8 квітня, і набирає чинності не раніше через два дні з дати його оприлюднення.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від від 09 грудня 2020 р. № 1236, Державною комісією ТЕБ та НС на території Запорізької області введено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи. Так, забороняється:

• приймання відвідувачів закладами громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім здійсненням адресної доставки та замовлень на виніс;
• приймання відвідувачів у ТРЦ та розважальних закладах;
• приймання відвідувачів суб’єктами господарювання сфери торговельного і побутового обслуговування населення, окрім закладів, де не менше 60 відсотків площі призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті. Дозволено також провадження діяльності з надання фінансових послуг, робота операторів поштового зв’язку, медичної практики, ветеринарної практики, автозаправних комплексів (без зон харчування), з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;
• приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів;
• робота спортивних залів та фітнес-центрів;
• проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів без глядачів;
• діяльність ринків, крім продовольчих;
• відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів;
• проведення закладами охорони здоров’я планових госпіталізацій, за винятком окремих випадків, передбачених законодавством.

Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, виконавчим органам сільських, селищних, міських рад, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, суб’єктам господарювання, незалежно від форми власності, в межах компетенції доручено забезпечити безумовне виконання протиепідемічних заходів.

З протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій можна ознайомитися нижче.

Відзначимо, що позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради відбудеться сьогодні о 16:00.

Результати засідання будуть оприлюднені пізніше.

 Протокол_16_від_07_04_2021.PDF

Четвер, 08 Квітня 2021 13:50 | Переглядів: 273

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]