Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Активісти Пологівської громади стали учасниками програми «Молодіжний працівник»

Міністерство молоді та спорту України спільно з програмою міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні у 2021 році продовжує реалізовувати навчальну програму «Молодіжний працівник». Її мета - формування в учасників основних теоретичних знань та практичних навичок для формування та реалізації молодіжної політики та здійснення молодіжної роботи на рівні територіальної громади.

Від Пологівської громади до навчальної програми долучилися місцеві активісти Олександр Добровольський, Валентина Хмарська, Катерина Татьяненко, Оксана Лашко, Володимир Донець, Ярослава Козакевич, Ірина Жук та Ірина Кривицька.

У квітні в рамках комплексної навчальної програми активістами проводитиметься опитування мешканців громади віковою категорією 14 – 35 років стосовно визначення потреб молоді громади, а також аналіз отриманої інформації.

Публічне обговорення отриманих результатів заплановано провести у травні цього року. Під час зустрічі буде визначено до 10 найкращих ідей-проєктів для вирішення проблем молоді. Проекти будуть розроблені в результаті аналізу потреб молоді громади. Три найкращих ідеї молодіжних проєктів (за результатами голосування молоді) будуть надіслані тренерам програми «Молодіжний працівник».

Програма DOBRE залишає за собою право обрати 1 із 3 запропонованих ідей для подальшого фінансування.Понеділок, 05 Квітня 2021 15:07 | Переглядів: 209

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]